Ünnepelt az idősek otthona

Fennállásának 10. évfordulóját ünnepelte a Teréz Anya Idősek Otthona.Az intézmény dolgozói és lakói a Városházán ünnepeltek.

A vendégeket elsőként Papp Gábor polgármester köszöntötte, aki kiemelte a dolgozók áldozatos és türelmes munkáját, mellyel családi légkört teremtenek az intézményben élőknek, és teljes odaadással végzik a lakók gondozását.

Benák Krisztián, az intézmény vezetője arról szólt: az idősotthont nappali ellátású intézményként alapították meg, ám rövidesen bebizonyosodott, hogy nagy szükség van a bentlakásos ellátásra is. Az intézmény házi segítségnyújtási rendszert is mûködtet, mely az idősek számára óriási biztonságot nyújt.

A köszöntők után az ünnepség a Hévíz Színpad előadásával, majd elismerések átadásával folytatódott. Lelkiismeretes, áldozatos munkájáért tizenkét dolgozó vehetett át oklevelet, majd az önkormányzat ajándékaként hatalmas tortával és finom uzsonnával vendégelték meg a születésnaposokat.

Nézze meg galériánkat!

Cimkék