Utca, zene, utcazene
Szerda este kezdődött el a városban az Utcazene fesztivál, mely még három estén át szórakoztatja a nagyérdemût Hévíz belvárosában.

A jó időnek és a jó hangulatnak hála, komoly közönséget vonzott a fesztivál első napja. A fellépők nagy tapssal jutalmazták a Crown együttes muzsikáját, és nagy tetszést aratott a tagjai közt mozgás-és látássérült zenészeket is magában foglaló Szivárvány együttes, akiknek játékát ugyancsak nagy tetszéssel fogadták a nézők.

A fesztivál ideje alatt kézmûves- és borházak is várják a vendégeket, a zenészek esténként 19 órától mutatkoznak be a Rákóczi utca, Deák tér, Erzsébet királyné útja, Schulhof sétány, Festetics tér, Deák tér egy-egy pontján.