Útlezárások a borünnep ideje alatt
Tisztelt Látogatóink, tisztelt Lakosság! Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2012. augusztus 11 – 21 között, az I. Hévízi Borünnep és Neonparádé időszaka alatt Hévíz belvárosában a következő útlezárásokra kerül sor:
  • Petőfi utca a Széchenyi utcától a Hotel Panorámáig zsákutcaként mûködik,

a Match áruházig kordonnal elzárt, ezért ott parkolni nem lehet!

• Erzsébet királyné utca a Széchenyi utca felől a Hotel Kalmáig közelíthető meg,

onnan tovább hajtani nem lehet, az utca zsákutcaként mûködik.

Kérjük megértésüket, türelmüket, és az időlegesen bevezetett korlátozások figyelembevételét!

Augusztus 20-án 11.30 órakor Szent István király és az államalapítás tiszteletére városi ünnepség kezdődik a Városháza téren. Beszédet mond: Papp Gábor polgármester, közremûködik a Hévíz Színpad. A rendezvény során a keresztény egyházak képviselői megáldják az új kenyeret, amelyből minden vendégünk részesül.

2012. augusztus 20-án, Hévízen városában egész nap ingyenes a parkolás.

Polgármesteri Hivatal Hévíz