Városi bulival búcsúztatták az óévet
Szabadtéren, zenével, tánccal, színházi összeállítással köszönt el a 2013-as évtől Hévíz szilveszter délutánján, éjszakáján.

A nagyparkolóban a jó programok és nem utolsó sorban a kevésbé télies idő sokakat vonzott a szabadban tartott városi buliba, a színház, Fenyő Miklós jókedvre derítő slágerei, majd DJ Belo diszkója remek hagulatot teremtett. Éjfélkor pazar tûzijáték tet koronát a bulira, előtte Papp Gábor polgármester köszöntött a város lakóit és vendégeit. Rövid beszédébemegközönte a hévíziek és az intézmények, a hivatal munkatársanak egész éves munkáját és támogatását, mellyel - mint mondta - a vros kiemelkedő eredményeket tudott elérni. 2014-re hasonló sikereket kívánt mindenkinek melyre koccintottak is a jelenlévők.

Nézze meg galériánkat!

A buli hajnalig folytatódott, a parkolóban még négy órakor is ropták az elszántabbak.