Vendéglátósok figyelmébe
Itt a szezon! Ismeri az előírásokat? – címmel konzultációval egybekötött szakmai előadásokra hívja az érintetteket Hévízre a Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, a Zala Megyei Vállalkozásfejlesztési Alapítvány keretein belül mûködő Enterprise Europe Network és a Keszthely és Hévíz Térsége Foglalkoztatási Paktum.

A Hévízi Polgármesteri Hivatal konferencia termében 2009. április 27-én, hétfőn 10.00 órától a vendéglátó üzletek ellenőrzési tapasztalatairól tart előadást Dr. Tóth Ágnes, a Zala Megyei MGSzH Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Igazgatóság hatósági főorvosa. 11.00 órától a fogyasztóvédelmi ellenőrzések tapasztalatairól számol be Erdei Lehel, a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság Nyugat-Dunántúli Regionális Felügyelőség Zalaegerszegi Kirendeltségének vezetője. Ezt követőn kérdéseket tehetnek fel és konzultáción vehetnek részt az érdeklődők. Az előadásra minden olyan vállalkozás képviselőjét várják, akik nem bírságokra kívánják fordítani a bevételeiket.
A részvétel díjtalan.

(Forrás: ZMVA)