A Zene Világnapja
Városunkban évek óta megünneplik a Zene Világnapját; október 1-jén több helyszínen, több programmal is várták az érdeklődőket.

- A Zene Világnapját ünnepeltük ma, ami már hagyomány a hévízi zeneiskolások körében. Ilyenkor kivonulunk az utcára; a tófürdő előtt, a galéria átriumában és a polgármesteri hivatal előtt adunk egy fél órás koncertet, ezzel is egy kis vidámságot viszünk Hévíz életébe.

Nézze meg galériánkat!

Rendkívül jó hangulatban telt el a három koncert, nagyon nagy sikerük volt a gyerekeknek. A nap megkoronázásaként este a városháza dísztermében egy tanár-növendék hangversenyt adtunk, ahol a kórus is szerepelt, tehát mindenki, aki zenél, énekel, hangszeren játszik, részt vett ebben - mondta Varga Endre.

Tóth András