Zene, zene, zene
Közel négy évtizede, Yehudi Menuhin világhírû hegedûmûvész kezdeményezésére a zenéé a főszerep október 1-jén.

Ezen a napon minden addiginál nagyobb figyelem fordul az igényes muzsika felé, a zenemûvelők és rajongók nagy örömére.

A világnap alkalmával – sok éves hagyománynak megfelelően – az Illyés mûvészeti iskola diákjai és pedagógusaik a Városháza előtt szabadtéri mini koncerttel népszerûsítették a muzsikát, megállítva és tapsra késztetve sok járókelőt.

A zeneiskolások már az azt megelőző napon is színvonalas zenei mûsort nyújtottak számunkra, hiszen a Városházán – ugyancsak a zenei világnaphoz kötődően – nagy sikerû koncertet adtak. A diákokat Holczerné Szabó Ágnes, Balázs Árpádné és Varga Endre készítették fel.

Nézze meg galériánkat!