Zöldhatósági egyeztetés

Hévíz Város Önkormányzata és a Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség között létrejött „Együttmûködési  Megállapodás” soros  egyeztetőjére 2013. február 1-én került sor, a Zöldhatóság szombathelyi székházában. Egyeztetőn az együttmûködő felek témában érintett vezetői vettek részt.

Az egyeztetőn részletes áttekintésre és megvitatásra került a Hévízi gyógy-tó állapota, különös tekintettel vízhozamának-, vízhőmérsékletének- és vízminőségének alakulására;  a gyógy-tó „Belső” és „A” zónáján belüli 2012. évi gyógyvízhasználatok és azokhoz kapcsolódó intézkedések; a tóvédelemmel összefüggő egyéb aktuális kérdések.