Zséda, Szentpéteri Csilla, Neoton Família – sztárparádé a városban
Ismét teltházzal zajlottak a Hévízi Adventi Jégünnep programjai a hét végén.

Advent harmadik hétvégéjének rendezvénysorát Zséda koncertje nyitotta. Az énekesnő májusban, az anyák napi ünnepen már színpadra lépett nálunk, s az akkori sikerét nemcsak megismételte, de felül is múlta. Zséda ezúttal a városháza dísztermében énekelt, s Szentpéteri Csilla személyében olyan mûvésznőt is magával hozott, aki virtuóz zongorajátékával méltán kápráztatta el a közönséget.

A hét végén pedig a Neoton Família koncertje vonzotta a közönséget. Hatalmas tömeg hallgatta, énekelte, táncolta végig a jól ismert Neoton-slágereket, s a közönség nagyon vegyes összetétele jelezte: minden korosztályhoz tud szólni a dal, fiatalt és idősebbet egyaránt szórakoztatnak ezek a slágerek.

A hétvégi koncertsor december 17-18-án folytatódik, színpadra lép többek között az Alma együttes, Szíj Melinda, Balázs Fecó és a Korall együttes.

A rendezvényekre a belépés díjtalan, mint ahogy a parkolás is a város egész területén.